DHOMA GJUMI
Oferta per dhoma gjumi e me shume
3 vite ne treg
Me te miret dhe me te liret ne treg
Mobilim Modern
Ne cdo shtepi sjellim porosin tuaj
POROSIT ONLINE
Na kontaktoni per porosine tuaj online

Sherbimet tona!

PERFSHIRE CDO GJE NE SHTEPI

Dhoma e dites
Dhoma e dites

Gjithcka qe perfshire ne dhumen e dites tavolina karrike dekorative per shtepi

Dhoma e gjumit
Dhoma e gjumit

Gjithcka cfar perfshire per dhomen e gjumit si jastek Qershafe etj...

HOMELON KUJDES PER CDO GJE !

Mobilimi i shtepise Tuaj e gjitha

BEDROOM LIGHTING DÉCOR
BEDROOM LIGHTING DÉCOR
EXTERIOR RENOVATION
EXTERIOR RENOVATION
ARCHITECTURE DESIGN
ARCHITECTURE DESIGN
MODULAR KITCHEN DESIGN
MODULAR KITCHEN DESIGN

KLINENTET E KNAQUR NGA SHERBIMET

Cfar thojne klientet tane.

Kisha shume qe kerkoja qershafe per shtepi por asnjehere nuk kam gjetur te tille me ne fund tek Homeles, Faleminderit.

Elsa Hasani
Elsa Hasani Ekonomiste

Nje zgjidhje profesionale gjeta ate qe kerkoja nje Jastek qe tani kur flej jame shume me qete kete e gjeta tek Homeles.

Kastriot Alidemi
Kastriot Alidemi Avokat

Dysheku me i mire qe kam kerkuar qe kohe e gjeta ne Homeles, Faleminderit me nje porosi ma sollen ne shtepi.

Antigona Sejdiu
Antigona Sejdiu Menaxhere
Need Help?